ABCmaluszka.pl - płodność, ciąża, poród, dziecko, macierzyństwo
Blog młodej mężatki
Przejdź do treści

Kalendarz ciąży - Tygodnie ciąży - Ciąża tydzień po tygodniu

Kalendarz ciąży – trymestry i tygodnie ciąży, etapy ciąży, przebieg oraz rozwój ciąży i płodu tydzień po tygodniu od zapłodnienia do porodu dziecka. Jak rośnie i kiedy widać brzuch w ciąży? Nasz kalendarz ciążowy to ciąża krok po kroku, czyli wszystko o ciąży, co powinna wiedzieć kobieta w ciąży.

Początek ciąży to wielka radość, ale też pytania: co czeka mnie przez kolejne tygodnie, miesiące i trymestry ciąży? jak rozwija się dziecko? jakie czekają mnie dolegliwości ciążowe? Jakie badania należy wykonać w czasie ciąży? itd…

W naszym kalendarzu ciąży znajdziesz odpowiedzi na te pytania. Dowiesz się też jak powstaje dziecko, jak tworzą się poszczególne narządy, jakie są prawidłowe wymiary płodu i waga dziecka w poszczególnych tygodniach ciąży, jak rośnie brzuch w ciąży i waga w ciąży. Nasze porady i zalecenia pomogą Ci przetrwać trudy ciąży.

Zobacz inne artykuły związane z ciążą

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystanie ze strony oznacza, że wyrażasz na nie zgodę i akceptujesz politykę prywatności.
Copyright © 2011-2018 ABCmaluszka.pl
Serwis ABCmaluszka.pl ma charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny i nie może zastąpić profesjonalnej porady medycznej. Właściciel serwisu nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w serwisie ABCmaluszka.pl
Wróć do spisu treści